WSKZ Uczelnią Roku 2022

najlepsze uczelnie w polsce - wskz uczelnia roku

Od ponad 20 lat Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego cieszy się zaufaniem słuchaczy, którzy dzięki bogatej i nieustannie rozwijanej ofercie uczelni mogą poszerzyć swoje kompetencje, a także zdobyć nowe kwalifikacje oraz wykształcenie. Najwyższa jakość świadczonych przez nas usług edukacyjnych w połączeniu z niezwykle przystępną formą kształcenia została doceniona w kolejnej edycji Plebiscytu Edukacyjnego, który wyłania najlepsze uczelnie w Polsce. Zarówno w finale wojewódzkim, jak i ogólnopolskim, Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego zajęła w swojej kategorii pierwsze miejsce, zdobywając tym samym tytuł Uczelni Roku.

studia online - wskz

Kolejna edycja Plebiscytu Edukacyjnego

We wrześniu redakcja Gazety Wrocławskiej ogłosiła kolejną edycję największego plebiscytu edukacyjnego w naszym kraju, którego zadaniem jest wyłonienie najlepszych szkół na wszystkich szczeblach edukacyjnych. Oznacza to, że zostaje wybrana nie tylko najlepsza uczelnia w Polsce, ale również przedszkole, szkoła podstawowa czy ponadpodstawowa. Podczas najnowszej edycji plebiscytu uwzględniono postulaty środowiska oświatowego i wśród nominowanych znalazły się również szkoły językowe, a także dyrektorzy placówek edukacyjnych.

Nominacje dla najlepszych uczelni w Polsce

Do plebiscytu Uczelnia Polski Roku 2022 nominowane zostały nie tylko uczelnie publiczne, ale również niepubliczne szkoły wyższe – w tym także Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego. Niezwykle istotnym kryterium decydującym o nominacji naszej uczelni była jakość świadczonych usług edukacyjnych, poziom organizacji oraz komunikacji. Wszystkie nominowane uczelnie walczyły nie tylko o prestiżowy tytuł. Organizatorzy przygotowali dla laureatów również nagrody finansowe, statuetki oraz dyplomy odbierane na uroczystej gali.

Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego – Uczelnia Polski Roku 2022

Spośród 30 nominowanych szkół wyższych z Dolnego Śląska, zwycięstwo na szczeblu wojewódzkim odniosła Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego. Dla naszej uczelni był to niepodważalny dowód uznania przez stale rosnącą liczbę zadowolonych słuchaczy. Dzięki wygranej na szczeblu wojewódzkim awansowaliśmy do ogólnopolskiego finału plebiscytu, w którym znalazły się najlepsze uczelnie w Polsce.

wskz - najlepsze uczelnie w polsce

Największym potwierdzeniem docenienia naszej codziennej pracy, jaką wkładamy, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie, był awans do kolejnego etapu. Osiągnęliśmy w nim wyraźną przewagę nad innymi uczelniami, zdobywając tym samym tytuł Uczelni Polski Roku 2022, za co serdecznie dziękujemy.

Doświadczenie i bogata oferta, czyli o Uczelni Polski Roku 2022

Jesteśmy uczelnią z ponad 20-letnim doświadczeniem, a naszą misją jest kształcenie ludzi aktywnych zawodowo, którzy chcą nieustannie się rozwijać, poszerzać swoje kompetencje, a także zdobywać nowe kwalifikacje. Dzięki nowoczesnej i efektywnej platformie dydaktycznej, nasi słuchacze mogą realizować program studiów z dowolnego miejsca, które posiada dostęp do Internetu.

wskz studia online

Pojawiające się kierunki dostosowujemy do aktualnego zapotrzebowania na rynku pracy, a programy dydaktyczne opracowujemy w oparciu o najnowsze rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki oraz Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Naszą działalność prowadzimy zgodnie z międzynarodowymi standardami i normami jakości.

Choć poziom kształcenia danej uczelni odzwierciedla również ranking uczelni w Polsce, tego typu plebiscyty pozwalają dostrzec uznanie słuchaczy, które motywuje do nieustannego rozwoju oferty edukacyjnej i dbania o najwyższy poziom świadczonych przez nas usług.