Studia licencjackie online

Dlaczego warto wybrać taką formę edukacji?

Dyplom honorowany w UE

Kończysz studia z odpowiednią punktacją ECTS i dyplomem uznawanym w krajach UE

Legitymacja studencka

Zyskujesz zniżki na bilety MPK, do kin, muzeów oraz na tysiące usług w całej Europie

Gwarancja ceny

Masz pewność, że wysokość czesnego nie wzrośnie w ciągu trwania studiów

Platforma online 24h/7

Korzystasz z wykładów, materiałów i testów kiedy chcesz i gdzie chcesz

Wybierz swój kierunek
ADMINISTRACJA
Zdobądź wiedzę niezbędną do pracy w:
• jednostkach administracji rządowej i samorządowej,
• jednostkach oświatowych,
• jednostkach organizacyjnych służb,
• urzędach oraz przedsiębiorstwach
Rekrutacja otwarta
SZCZEGÓŁY / REKRUTACJA
Rekrutacja otwarta
ADMINISTRACJA
PEDAGOGIKA
Zdobądź wiedzę niezbędną do pracy w:
• poradniach psychologiczno-pedagogicznych,
• ośrodkach terapeutycznych i edukacyjnych,
• placówkach wspomagania dziecka,
• szkołach, przedszkolach
Rekrutacja otwarta
SZCZEGÓŁY / REKRUTACJA
Rekrutacja otwarta
PEDAGOGIKA
LOGISTYKA
Zdobądź wiedzę niezbędną do pracy w najdynamiczniej rozwijających się obszarach gospodarki:
• firmy transportowe,
• przedsiębiorstwa spedycyjne,
• centra logistyczne,
• porty, lotniska i hale magazynowe
Rekrutacja otwarta
SZCZEGÓŁY / REKRUTACJA
Rekrutacja otwarta
LOGISTYKA
INNE KIERUNKI
w przygotowaniu
Dostępne wkrótce
INNE KIERUNKI
Poznaj zalety studiów licencjackich online

Studia licencjackie

Podjęcie studiów wyższych często wiąże się z różnego rodzaju wyrzeczeniami, na które nie każdy może się zdecydować. Dla wszystkich osób, które poszukują nie tylko możliwości uzyskania wysokiej jakości kształcenia, ale również komfortu nauki, mamy gotowe rozwiązanie — studia licencjackie online. Zostały one stworzone po to, aby móc kształcić bez ograniczeń.

Obowiązki natury rodzinnej lub zawodowej nie są już przeszkodą w zdobywaniu nowej wiedzy i kompetencji. Studiować może każdy, niezależnie od miejsca zamieszkania, dodatkowych zajęć czy po prostu stylu życia. Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu i zapisz się już dziś na studia 1 stopnia!

Wysokie standardy kształcenia

O przyjęcie na studia licencjackie mogą się ubiegać kandydaci posiadający świadectwo dojrzałości. Studia online pod względem standardów są tożsame ze studiami realizowanymi w sposób tradycyjny — to oferta realizowana z zachowaniem wysokich standardów kształcenia. Nowoczesne techniki pozwalają w szybki sposób aktualizować i dodawać materiały, zaś studenci w sposób komfortowy mogą z nich korzystać.

Alternatywna forma nauczania na studiach pierwszego stopnia sprawia, że nie musisz z niczego rezygnować, aby uzyskać wyższe wykształcenie i realizować się na wszystkich płaszczyznach. Od ponad 20 lat oferujemy nowoczesne formy kształcenia, stale je ulepszając i dostosowując do wymagań współczesnego świata — dzięki temu możemy dopasować studia licencjackie do Twojego trybu życia, nie tracąc przy tym na jakości.

Wygoda i dopasowanie

Studia przez Internet są zaprojektowane w taki sposób, aby pasowały do Twojego życia. Oszczędzasz swój czas — masz go więcej na swoje pasje, podróże czy dla rodziny. Możesz połączyć naukę z pracą, bez wyrzeczeń finansowych i niepotrzebnych dojazdów. Studia wyższe są teraz w Twoim zasięgu — z każdego miejsca na świecie i o dowolnej porze. Wystarczy komputer lub smartfon z dostępem do Internetu i możesz realizować wybrany kierunek studiów licencjackich w taki sposób, jaki uznasz za wygodny dla Ciebie.

To Ty decydujesz o tym, kiedy i gdzie się uczysz! Studia pierwszego stopnia, które są dostępne na naszej platformie edukacyjnej, realizujemy zdalnie. Wszystkie materiały niezbędne do nauki, takie jak wykłady, teksty bądź zadania, znajdują się na indywidualnym koncie studenta przez cały okres kształcenia. Dostęp do nich jest nieograniczony, zawsze więc można wrócić do potrzebnych informacji — tyle razy, ile tylko potrzebujesz!

Studia online - licencjat

Studia licencjackie online są zorganizowane w taki sposób, by - wprowadzając nowoczesne rozwiązania edukacyjne - zapewnić realizację programu studiów, równocześnie nie tracąc na ich jakości. Ta elastyczna forma studiowania spełnia wszelkie wymogi prawne, a dyplom uzyskany po ukończeniu studiów ma taką samą wartość, jak dyplom wręczany w standardowym trybie edukacyjnym.

Absolwenci studiów licencjackich online otrzymują dyplom ukończenia studiów niestacjonarnych. W naszej ofercie znajdują się studia pierwszego stopnia na kierunkach: administracja, pedagogika oraz logistyka, wraz ze specjalnościami. Poznaj pełną ofertę studiów online — licencjat i już teraz zacznij zwiększać swoje kwalifikacje!