Praca i kariera w Wyższej Szkole Kształcenia Zawodowego | WSKZ

Pracuj i rozwijaj się w inspirującym środowisku

Naszą misją jest nowoczesne kształcenie. Umożliwiamy zdobywanie wiedzy i poszerzanie kwalifikacji zawodowych poprzez prowadzenie studiów pierwszego stopnia oraz studiów podyplomowych, prowadzonych również online. Jesteśmy przekonani, że ciągła edukacja i umiejętność dostosowania się do zmian jest warunkiem odniesienia sukcesu w życiu, także zawodowym.

Dlaczego warto stać się częścią zespołu WSKZ

Praca w WSKZ to szansa na karierę w dynamicznie rozwijającej się Uczelni. Wiemy, że za sukcesem każdej organizacji stoi silna drużyna, dlatego dbamy o to, aby poznać potrzeby naszych pracowników i dbać o ich rozwój.
Nasz zespół składa się m.in ze: specjalistów z obszarów IT, obsługi studenta, marketingu, księgowości i administracji. Rozwijamy się i stale poszukujemy pracowników na nowo powstające stanowiska. Mamy ponad 20 lat doświadczenia.
20
lat doświadczenia
300
kierunków studiów

Dołącz do nas!

Zobacz nasze oferty pracy we Wrocławiu i całej Polsce

Wybrane działy i zespoły

Dział IT

Ze względu na specyfikę Uczelni dział IT jest jednym z priorytetowych obszarów. Szybko się rozwijamy, reagując na bieżące potrzeby biznesowe, co w IT jest szczególnie ważne. Mamy różne zespoły, które pracują nad utrzymaniem oraz rozwojem istniejących platform edukacyjnych, a także budową nowych rozwiązań informatycznych dla Uczelni. Prowadzimy wiele projektów na rzecz działów sprzedaży, marketingu i HR. Aby dobrze zrozumieć potrzeby interesariuszy, organizujemy spotkania refinement i omawiamy zadania przed zaplanowaniem tasków dla zespołu IT. Pracujemy w sprintach, mamy codzienne spotkania (tzw. daily ), a także spotkania retro. Rozwój kompetencji pracowników ma dla nas kluczowe znaczenie - prowadzimy wiele działań szkoleniowych zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych. Dbamy o to, aby w zespole panowała dobra atmosfera, dlatego jesteśmy zgranym teamem, który lubi spędzać ze sobą czas również po pracy.
Narzędzia, z których korzystamy to: PHPStorm Jira/Confluence Gitlab Bitbucket Sourcetree Docker pakiet Google Figma Cypress Strefa Kursów
Technologie: PHP Yii2 Smarty GIT (GIT Flow) HTML5 JavaScript CSS3 Sass MySQL AWS Bootstrap Python Laravel
Przejdź do ofert więcej

Dział Marketingu

W zespole Marketingu odpowiadamy za prowadzenie działań obejmujących tworzenie kampanii reklamowych i sprzedażowych, prowadzenie social media, współpracę z agencjami marketingowymi oraz analitycznymi, opracowywanie materiałów graficznych wewnętrznych i zewnętrznych. Na co dzień ściśle współpracujemy z działem IT, a także Działem Obsługi Studenta. Stale poszerzamy wiedzę w zakresie marketingu i bierzemy udział w nowych projektach.
Przejdź do ofert więcej

Dział Obsługi Studenta

Nasz dział pełni kluczową rolę w obsłudze przyszłych i aktualnych studentów pod kątem formalnym i informacyjnym. Chętnie odpowiadamy na pytania dotyczące kwestii programowych jak i finansowych, pomagając wszystkim zainteresowanym naszą  Uczelnią, w podjęciu najbardziej optymalnych dla nich decyzji. Naszą misją jest wspieranie Słuchaczy zarówno podczas procedur związanych z podjęciem studiów jak i w toku nauki. Stale poszerzamy swoją wiedzę pod kątem merytorycznym i jesteśmy na bieżąco z aktualizacjami przepisów prawnych w szkolnictwie wyższym. Ściśle współpracujemy z filarowymi działami, takimi jak HR, Finanse, Marketing oraz IT przy wdrażaniu nowych projektów i funkcjonalności. Dzięki temu mamy możliwość nie tylko zdobycia wiedzy w wymienionych obszarach, ale także szansę zdobycia doświadczenia w prowadzeniu ciekawych projektów. 
Przejdź do ofert więcej

Dział Human Resources

W Dziale HR prowadzimy projekty i procesy związane z pełnym cyklem życia pracownika w organizacji (od rekrutacji po off-boarding). Każdy pracownik działu specjalizuje się w swoim obszarze, naszą misją jest dostarczanie wysokiej jakości usług HR dla organizacji.
Przejdź do ofert więcej

Dział Finansów i Księgowości

W Dziale Finansów i Księgowości prowadzimy kompleksową obsługę rachunkową i finansową na rzecz Uczelni. Organizujemy, kontrolujemy i koordynujemy prawidłowy obieg dokumentów księgowych, prowadzimy kontrolę rachunkową, a także analizę i raportowanie finansowe.
Przejdź do ofert więcej

Biuro Zarządu i Recepcja

W Biurze Zarządu jesteśmy odpowiedzialni za koordynację i organizację spotkań Zarządu, uczestniczymy też w sporządzaniu dokumentacji wewnętrznej i zewnętrznej. Planujemy i organizujemy funkcjonowanie biura.  Wspieramy pracowników w sprawach organizacyjnych. Obsługujemy korespondencję zewnętrzną i wewnętrzną, zajmujemy się obsługą gości. Nadzorujemy pracę podwykonawców, dbamy o zaopatrzenie firmy. Ściśle współpracujemy z pozostałymi działami. Mamy dużą różnorodność działań i codziennie nowe, interesujące zadania.
Przejdź do ofert więcej

Zobacz, co możemy Ci zaoferować:

Benefity - do wyboru m.in.
Bony do sklepów, bilety do kina, teatru
Dofinansowanie zajęć sportowych
Prywatna opieka medyczna
Dofinansowanie do wyjazdów wakacyjnych
Szkolenia dla pracowników, dofinansowanie nauki języków
Ubezpieczenie na życie

Pozostałe benefity

Paczki świąteczne
Spotkania integracyjne
Kawa / herbata

Gwarantujemy wszystkim kandydatom

Przekazanie decyzji rekrutacyjnej, a dla wybranych etapów i stanowisk także przekazanie uzasadnienia.
Podpisanie listu intencyjnego, potwierdzającego warunki oferty zatrudnienia.
Dobrą atmosferę rekrutacji – naszym priorytetem jest prowadzenie procesów rekrutacyjnych w przyjaznej dla kandydata atmosferze.
Nasze rekrutacje są kilkuetapowe, dzięki czemu Kandydat i Uczelnia mają czas na wzajemne poznanie się i świadome podjęcie decyzji o współpracy.

Zobacz nasze oferty pracy we Wrocławiu i całej Polsce