Studia magisterskie online

Dlaczego warto wybrać taką formę edukacji?

Dyplom honorowany w UE

Kończysz studia z odpowiednią punktacją ECTS i dyplomem uznawanym w krajach UE

Legitymacja studencka

Zyskujesz zniżki na bilety MPK, do kin, muzeów oraz na tysiące usług w całej Europie

Gwarancja ceny

Masz pewność, że wysokość czesnego nie wzrośnie w ciągu trwania studiów

Platforma online 24h/7

Korzystasz z wykładów, materiałów i testów kiedy chcesz i gdzie chcesz

Wybierz swój kierunek
Poznaj zalety studiów magisterskich online

Studia magisterskie

Studia drugiego stopnia są naturalnym uzupełnieniem studiów licencjackich - stąd też nazywane są studiami uzupełniającymi magisterskimi. To forma kształcenia dla wszystkich, którzy posiadają kwalifikacje co najmniej pierwszego stopnia.

Proces edukacji kończy się uzyskaniem dyplomu i tytułu zawodowego magistra. Ile trwają studia magisterskie? To tylko cztery semestry nauki, a otwierają one wiele drzwi, które znacznie zwiększają możliwości absolwenta.

Wysokie standardy kształcenia

Podejmując się studiów magisterskich, uzupełnisz swoją wiedzę w obszarze tematycznym, który Cię interesuje - bez zbędnych informacji i dodatkowych przedmiotów. Nie ma przy tym konieczności kontynuowania dotychczasowego kierunku – możesz wybrać kierunek pokrewny lub zupełnie inny - na przykład taki, który zapewni Ci nowe kwalifikacje i awans. Wyższe wykształcenie - w tym ukończone studia magisterskie - to realny wpływ na poziom dochodów, dlatego zawsze warto inwestować w kolejne etapy kształcenia.

To również rozwijanie swoich kompetencji, pasji, uzyskanie nowych umiejętności i stały rozwój - aspekty, które zawsze będą w cenie. Dyplom magistra to także możliwość dalszego uzupełniania wiedzy na specjalistycznych studiach podyplomowych. Studia magisterskie wymagane są również do kontynuacji nauki na studiach trzeciego stopnia - doktoranckich. Jeśli więc planujesz karierę naukową, to zdecydowanie studia drugiego stopnia są niezbędnym wyborem.

Wygoda i dopasowanie

Nie musisz rezygnować z dalszego rozwoju ze względów ekonomicznych, rodzinnych lub różnego rodzaju ograniczeń zdrowotnych. Możesz zdobywać pierwsze doświadczenia zawodowe, równocześnie zwiększając swoje kwalifikacje - nasza Uczelnia posiada ponad 20-letnie doświadczenie w kształceniu, co pozwoliło nam wypracować system nauki dopasowany do Ciebie. Studia magisterskie online to oszczędność czasu i pieniędzy, a co najważniejsze - uczysz się wtedy, kiedy to Ty chcesz, gdziekolwiek zapragniesz. Wystarczy dostęp do internetu.

Nasza Uczelnia oferuje kształcenie zdalne - to forma nauki tożsama ze studiami realizowanymi w siedzibie Uczelni, lecz odbywająca się poprzez platformę e-learningową - są to więc studia magisterskie online bez zjazdów. Oczywiście dla osób chętnych istnieje możliwość uczestnictwa w zajęciach organizowanych w siedzibie uczelni. Studia uzupełniające magisterskie na naszej uczelni to studiowanie przez Internet, dzięki czemu nie musisz z niczego rezygnować, aby uzyskać wyższe wykształcenie i korzystać z życia podczas nauki. Podjęcie studiów magisterskich online to sposób na pozostanie niezależnym.

Studia online - magister

Studia drugiego stopnia oferują również w trakcie nauki wybór specjalności, która najbardziej zainteresuje studenta. Jej program zawiera przedmioty specjalistyczne, które poszerzą wiedzę i umiejętności w danej dziedzinie. Absolwenci otrzymują tytuł zawodowy magistra i są przygotowani do rozpoczęcia kariery, a także studiów podyplomowych lub doktoranckich. Studia magisterskie online bez zjazdów pod względem standardów są tożsame ze studiami realizowanymi w sposób tradycyjny - to oferta realizowana z zachowaniem wysokich standardów kształcenia. Nowoczesne techniki pozwalają w szybki sposób aktualizować i dodawać materiały, zaś studenci w sposób komfortowy mogą z nich korzystać.

Studia magisterskie online to:
• taki sam program, jak na studiach tradycyjnych - w bardziej przyjaznej formie,
• Ty decydujesz, kiedy i gdzie będziesz się uczyć - w zależności od Twoich możliwości i planów,
• studiujesz tam, gdzie Ci wygodnie - w domu, w pracy, na wakacjach - bez ograniczeń!

Dołącz do nas i zyskaj kwalifikacje i tytuł zawodowy poszukiwany na rynku pracy.