Prawo restrukturyzacyjne i upadłościowe
Cena:
530 zł
590 zł
(czesne)
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 530 PLN
Liczba
wpłat: 10
Liczba
semestrów: 2
Pamiętaj, że istnieje możliwość wyboru płatności semestralnej bądź jednorazowej
Rekrutacja otwarta
Ocena słuchaczy:
161 opinii
9.0
< powrót do oferty
Kierunek studiów: Prawo restrukturyzacyjne i upadłościowe
Rodzaj studiów: studia podyplomowe
Forma studiów: e-learning (online)
Cel:
Celem kierunku Prawo restrukturyzacyjne i upadłościowe jest zwiększenie umiejętności, wiedzy oraz kompetencji osób posiadających licencję oraz przygotowujących się do jej uzyskania. Kształcenie na kierunku skoncentrowane jest na zagadnieniach z dziedzin nauk i dyscyplin z zakresu prawa, szczególnie restrukturyzacyjnego oraz upadłościowego, jak i wybranych nauk społecznych.
Czas trwania: 2 semestry
Opis kierunku:
Program kształcenia skupiony jest na przekazaniu uczestnikom aktualnej wiedzy z zakresu podstaw prawnych i zasad prawa restrukturyzacyjnego i upadłościowego; procedur oraz funkcjonowania instytucji prawa restrukturyzacyjnego. Efektem realizacji studiów na wskazanym kierunku będzie nabycie umiejętności dotyczących analizy stanu faktycznego w świetle obowiązującego prawa, interpretacji przepisów oraz weryfikacji uczestników postępowania restrukturyzacyjnego i upadłościowego.
Świadectwo wydawane po ukończeniu studiów podyplomowych jest zgodne z rozporządzeniem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 12 września 2018 r. w sprawie dokumentów wydawanych w związku z przebiegiem lub ukończeniem studiów podyplomowych i kształcenia specjalistycznego (Dz.U. z 2018 r., poz. 1791 z późn. zm.) wydanym na podstawie ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. - Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (Dz.U. z 2018 r., poz. 1668, z późn. zm.).
Adresaci:
Studia skierowane są do osób, które chcą przygotować się do uzyskania licencji doradcy restrukturyzacyjnego; doradców prawnych, aplikantów radcowskich, radców prawnych oraz adwokatów i aplikantów adwokackich chcących nabyć wiedzę z zakresu przepisów prawa restrukturyzacyjnego, jak i znowelizowanych przepisów prawa upadłościowego; pracowników firm i oddziałów windykacyjnych w przedsiębiorstwach oraz ekonomistów zainteresowanych restrukturyzacją przedsiębiorstw.
×1 / 1
2 / 2