Psychologia kliniczna, pozytywna i społeczna

Cena: 550 zł 610 zł (czesne)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 550 PLN

Liczba wpłat: 10
Liczba semestrów: 2

Pamiętaj, że istnieje możliwość wyboru płatności semestralnej bądź jednorazowej

Rekrutacja otwarta

Ocena słuchaczy: 169 opinii
9.0
< powrót do oferty

Kierunek studiów: Psychologia kliniczna, pozytywna i społeczna


Rodzaj studiów: studia podyplomowe


Forma studiów: e-learning (online)


Cel: 

Celem studiów jest zdobycie i poszerzenie wiedzy oraz umiejętności z zakresu psychologii klinicznej, pozytywnej i społecznej.


Czas trwania studiów: 2 semestry


Opis kierunku:

Kierunek ten ma charakter doskonalący; obejmuje on szerokie spektrum problemów, które spotykają człowieka we współczesnym świecie. Studia podyplomowe- Psychologia kliniczna, pozytywna i społeczna umożliwiają studentom poznanie:

- terminologii, teoretycznych koncepcji psychologii pozytywnej, biologicznych podstaw dobrostanu psychicznego uwarunkowań i korelatów szczęśliwego życia oraz metodologii badań prowadzonych w psychologii pozytywnej;

- zagadnień związanych z diagnostyką, rozumieniem i metodami pracy terapeutycznej na każdym poziomie rozwoju człowieka (dzieci, młodzież, dorośli), dostosowanymi do potrzeb i możliwości zarówno osób zdrowych, jak z różnymi chorobami psychicznymi i somatycznymi oraz problemami klinicznymi;

- podstaw psychologii społecznej, pozwalających na lepsze zrozumienie zachowań jednostki, większych społeczności oraz wzajemnych powiązań i konsekwencji zachowań społecznych.

Świadectwo wydawane po ukończeniu studiów podyplomowych jest zgodne z rozporządzeniem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 12 września 2018 r. w sprawie dokumentów wydawanych w związku z przebiegiem lub ukończeniem studiów podyplomowych i kształcenia specjalistycznego (Dz.U. z 2018 r., poz. 1791 z późn. zm.) wydanym na podstawie ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. - Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (Dz.U. z 2018 r., poz. 1668, z późn. zm.).


Adresaci:

Studia podyplomowe adresowane są do osób z wykształceniem wyższym (co najmniej I stopnia), w tym w szczególności do:

- absolwentów psychologii, pielęgniarek, pedagogów, logopedów, rehabilitantów, lekarzy, socjologów;

- pozostałych osób, które ze względów osobistych lub/i zawodowych odczuwają potrzebę poszerzenia swojej wiedzy o zakres psychologii klinicznej, pozytywnej i społecznej.


| Pobierz program studiów