Programowanie (programista platformy .NET)

Cena: 480 zł 540 zł (czesne)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 480 PLN

Liczba wpłat: 10
Liczba semestrów: 2

Pamiętaj, że istnieje możliwość wyboru płatności semestralnej bądź jednorazowej

Rekrutacja otwarta

Ocena słuchaczy: 159 opinii
8.8
< powrót do oferty

Kierunek studiów: Programowanie (programista platformy .NET)


Rodzaj studiów: studia podyplomowe


Forma studiów: e-learning (online)


Cel: 

Celem studiów jest przygotowanie słuchaczy do pracy na stanowisku programisty operującego na platformie .NET.


Czas trwania studiów: 2 semestry


Opis kierunku: 

Studia w kompleksowy sposób przygotowują słuchaczy do programowania na platformie .NET Framework. Absolwenci będą wyposażeni w szczegółową wiedzę teoretyczną i praktyczną dot. tworzenia aplikacji typu desktop, web i mobilnych. W zakres tematyczny kierunku wchodzi także przedstawienie elementów języków C#, C++ czy Java, a także wykorzystanie w procesie projektowania aplikacji platformy ASP .NET Core.

Zdobyte umiejętności pozwolą absolwentom na znalezienie zatrudnienia w firmach programistycznych. Dodatkowym atutem jest fakt, iż uczestnicy po ukończeniu kierunku będą przygotowani do ubiegania się we własnym zakresie o certyfikaty developerskie IT Microsoft Corp. 

Świadectwo wydawane po ukończeniu studiów podyplomowych jest zgodne z rozporządzeniem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 12 września 2018 r. w sprawie dokumentów wydawanych w związku z przebiegiem lub ukończeniem studiów podyplomowych i kształcenia specjalistycznego (Dz.U. z 2018 r., poz. 1791 z późn. zm.) wydanym na podstawie ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. - Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (Dz.U. z 2018 r., poz. 1668, z późn. zm.).


Adresaci: 

Studia skierowane są do absolwentów studiów wyższych w tym w szczególności do uczestników chcących pracować na stanowisku programisty. Kierunek przygotowany został z myślą o osobach posiadających wykształcenie wyższe, które są zainteresowane rozwijaniem swojej wiedzy w zakresie programowania z wykorzystaniem platformy .NET.