Prawo gospodarcze i handlowe - studia jednolite magisterskie

Cena: 499 zł (czesne)

Liczba wpłat: 50
Liczba semestrów: 10
Lata nauki: 5

Pamiętaj, że istnieje możliwość wyboru płatności semestralnej bądź jednorazowej

Rekrutacja otwarta

< powrót do oferty
 Zapisz się już dziś i zagwarantuj sobie miejsce w semestrze rozpoczynającym się 24.02.2024 r. Na wybranym kierunku liczba miejsc może być ograniczona.
O przyjęciu może decydować kolejność pełnej rejestracji, w tym dokonanie opłaty za studia.

Studiuj Prawo gospodarcze i handlowe i zmierz się ze współczesnymi wyzwaniami wolnego rynku. Podczas oferowanych przez Wyższą Szkołę Kształcenia Zawodowego studiów prawniczych zdobędziesz kompetencje umożliwiające bezproblemowe stosowanie skomplikowanych oraz zmiennych regulacji prawnych. Zadbasz o bezpieczeństwo, a także wsparcie wszelkiego rodzaju podmiotów gospodarczych, od jednoosobowych działalności po spółki prawa handlowego. Wszechstronna wiedza i umiejętności pozwolą Ci na podejmowanie współpracy z największymi przedsiębiorstwami w kraju i na świecie.

Prawo gospodarcze i handlowe – studia kształcące specjalistów

Absolwenci studiów Prawo gospodarcze i handlowe mają realny wpływ na legalne i etyczne funkcjonowanie wolnego rynku. To specjaliści dbający o uczciwe praktyki podczas zorganizowanej wymiany dóbr i usług w przedsiębiorstwach, w których zdobyli zatrudnienie. Potrafią oni dostrzec wszelkie działania nieuczciwej konkurencji, a reagując na nie – przyczyniają się do propagowania poszanowania praw konsumentów i uczciwości kupieckiej. Dzięki nabytym na studiach prawniczych kompetencjom możesz wspierać bezpieczeństwo obrotu gospodarczego nie tylko w swojej firmie, ale również w wymiarze społecznym.

Czego się nauczysz, wybierając studia Prawo gospodarcze i handlowe?

 • zdobędziesz szeroką wiedzę z zakresu prawa gospodarczego i handlowego obowiązującego w Polsce oraz Unii Europejskiej;
 • poznasz najważniejsze dziedziny prawa oraz nauczysz się czytać i interpretować przepisy, co pozwoli Ci przygotować się do egzaminu na dowolną aplikację prawniczą;
 • dowiesz się, na czym polega obsługa prawna we współczesnym obrocie gospodarczym oraz zarządzanie jakością w biznesie;
 • nabędziesz umiejętności wykorzystywania informacji z zakresu prawa w praktyce;
 • nauczysz się analizować rynek oraz tworzyć strategie konkurencyjne z uwzględnieniem etyki biznesowej;
 • poznasz prawnokarne aspekty obrotu gospodarczego związane z umowami i windykacją należności w obrocie gospodarczym.

Absolwent studiów Prawo gospodarcze i handlowe będzie miał szansę zdobyć zatrudnienie m.in. w:

 • przedsiębiorstwach zajmujących się handlem tradycyjnym i e-commerce;
 • firmach doradczych;
 • kancelariach adwokackich, radcowskich i komorniczych;
 • sądach i prokuraturach;
 • urzędach;
 • działach prawnych polskich i międzynarodowych korporacji.

Dlaczego warto wybrać WSKZ?

 • skorzystasz z wiedzy wykładowców i praktyków z dużym doświadczeniem zawodowym – w tym z prestiżowych, światowych uczelni;
 • dbamy o wysoką jakość nauczania oraz skuteczność naszych metod, co potwierdzają pozytywne oceny PKA i liczne certyfikaty, w tym ISO 9001:2015; 
 • otrzymasz legitymację studencką, która uprawni Cię do zniżek;
 • zdobędziesz tytuł magistra prawa potwierdzony dyplomem zgodnym ze standardami Unii Europejskiej;
 • ukończenie jednolitych studiów magisterskich jest niezbędne, by zostać prawnikiem, adwokatem, radcą prawnym, prokuratorem, notariuszem, sędzią lub komornikiem. Studia Prawo gospodarcze i handlowe, będące specjalnością w obrębie kierunku Prawo jednolite magisterskie dają Ci taką możliwość.

Studia prawnicze to szansa na pracę w jednym z najbardziej poszukiwanych zawodów

Studia Prawo gospodarcze i handlowe umożliwiają zdobycie kompetencji poszukiwanych na współczesnym rynku pracy. Liczba ofert zatrudnienia w branży prawniczej z roku na rok wzrasta, często gwałtownie, nawet o 32% (w roku 2022), co potwierdza raport opublikowany przez firmę doradczą Grant Thornton. Szczególnie doceniani są pracownicy specjalizujący się w wąskich dziedzinach na styku prawa i innych branż. Dlatego też absolwenci studiów Prawo gospodarcze i handlowe należą do pożądanych i potrzebnych na rynku pracy specjalistów.

Zdobądź tytuł magistra w ciekawy i innowacyjny sposób dzięki WSKZ!

Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego dba o to, aby kształcenie odbywało się w sposób nowoczesny. Zastosowanie innowacyjnej platformy dydaktycznej daje nie tylko możliwość elastycznego planowania czasu poświęconego w ciągu dnia na naukę, ale także wpływa na rozwijanie cennych kompetencji cyfrowych. Nasi specjaliści opracowali wykłady, których chętnie wysłuchasz, a także stworzyli ciekawe materiały dydaktyczne i niezbędne pomoce naukowe. Twój proces kształcenia w WSKZ będzie odbywał się w sposób interesujący, co wpłynie na sprawniejsze przyswajanie wiedzy. Z nami nauka staje się przyjemnością!

Wybierając studia na WSKZ łatwo połączysz naukę z życiem prywatnym i zawodowym. Podczas studiów zbierzesz niezbędną liczbę punktów ECTS, otrzymasz tytuł magistra prawa, który jest niezbędny do podjęcia pracy w każdym zawodzie prawniczym, a także uzyskasz kwalifikacje zgodne z VII poziomem w Polskiej Ramie Kwalifikacji. Wybierz studia jednolite magisterskie w Wyższej Szkole Kształcenia Zawodowego i przekonaj się, jak komfortowa może być edukacja.

Studia realizowane są zgodnie z wymogami określonymi w Rozporządzeniu Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 27 września 2018 r. w sprawie studiów (Dz. U. z 2021 r. poz. 661, z późn. zm). Istnieje również możliwość realizacji studiów w oparciu o przepisy art. 85 ust. 1 pkt 2 Ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce, Dz. U. 2018 poz. 1668".
W związku z powyższym nasza uczelnia oferuje możliwość studiowania z wykorzystaniem metody kształcenia online. Jest to alternatywna forma nauki, do tej realizowanej w całości w siedzibie Uczelni.


Pobierz program studiów  

| Pobierz harmonogram płatności