Prawo w administracji - studia jednolite magisterskie

Cena: 499 zł (czesne)

Liczba wpłat: 50
Liczba semestrów: 10
Lata nauki: 5

Pamiętaj, że istnieje możliwość wyboru płatności semestralnej bądź jednorazowej

Rekrutacja otwarta

< powrót do oferty
 Zapisz się już dziś i zagwarantuj sobie miejsce w semestrze rozpoczynającym się 24.02.2024 r. Na wybranym kierunku liczba miejsc może być ograniczona.
O przyjęciu może decydować kolejność pełnej rejestracji, w tym dokonanie opłaty za studia.

Studiuj Prawo w administracji, by zdobyć wiedzę i umiejętności umożliwiające realizację różnorodnych zadań z zakresu prawa administracyjnego. Podczas studiów oferowanych przez Wyższą Szkołę Kształcenia Zawodowego zdobędziesz kompetencje umożliwiające biegłe opracowywanie dokumentacji prawnej. Nauczysz się także prawidłowo czytać, interpretować oraz wprowadzać w życie przepisy polskie i unijne. 

Dodatkowo poznasz zasady działania administracji i jej powiązania z prawem, a także dowiesz się, jak zarządzać zadaniami w administracji państwowej i samorządowej oraz działalności gospodarczej. Wszechstronna wiedza i umiejętności umożliwią Ci rozpoczęcie kariery zawodowej w najbardziej stabilnym sektorze publicznym.

Prawo w administracji – studia kształcące specjalistów

Podczas studiów Prawo w administracji dowiesz się, jak przystosować dokumenty i akty prawne niezbędne w różnego typu postępowaniach. Zdobędziesz wiedzę i umiejętności pozwalające pracować nie tylko jako prawnik, ale także pracownik administracyjny. Nauczysz się wykonywać powierzone zadania zawodowe zgodnie ze ściśle ustalonymi wytycznymi oraz przepisami prawnymi. Zadbasz o prawidłowe i bezpieczne funkcjonowanie organizacji, firm i jednostek administracyjnych. Zaufaj uczelni z ponad 20-letnim doświadczeniem i zostań specjalistą w zakresie prawa administracyjnego.

Czego się nauczysz, wybierając studia Prawo w administracji?

 • zdobędziesz szeroką wiedzę z zakresu prawa administracyjnego;

 • poznasz dobrze pozostałe dziedziny prawa oraz nauczysz się czytać i interpretować przepisy, co umożliwi Ci przygotowanie się do egzaminu na dowolną aplikację prawniczą;

 • nabędziesz umiejętność wykorzystywania w praktyce wiedzy z zakresu postępowania administracyjnego;

 • dowiesz się, jak funkcjonują jednostki administracyjne w Polsce;

 • nauczysz się konstrukcji pism sądowych i urzędowych;

 • zdobędziesz wiedzę z zakresu prawa podatkowego, budowlanego, zabezpieczeń społecznych i wielu innych dziedzin związanych z administracją.

Absolwent studiów Prawo w administracji może podjąć pracę m.in. w:

 • organach administracji rządowej i samorządowej;

 • instytucjach i organizacjach niepublicznych;

 • organizacjach pozarządowych;

 • firmach konsultingowych czy doradczych;

 • instytucjach finansowych;

 • różnego rodzaju firmach i przedsiębiorstwach;

 • zawodach prawniczych takich jak adwokat, radca prawny, notariusz, prokurator, komornik czy sędzia (po ukończeniu odpowiedniej aplikacji).

Dlaczego warto wybrać WSKZ?

 • skorzystasz z wiedzy i umiejętności polskich i światowych wykładowców i praktyków z dużym doświadczeniem zawodowym;

 • dbamy o wysoką jakość nauczania, co potwierdzają pozytywne oceny PKA i liczne certyfikaty, w tym ISO 9001:2015

 • otrzymasz legitymację studencką uprawniającą Cię do korzystania ze zniżek;

 • zdobędziesz tytuł magistra prawa potwierdzony dyplomem zgodnym ze standardami Unii Europejskiej;

 • ukończenie jednolitych studiów magisterskich jest niezbędne, by zostać prawnikiem, adwokatem, radcą prawnym, prokuratorem, notariuszem, sędzią lub komornikiem. Studia Prawo w administracji, będące specjalnością w obrębie kierunku Prawo jednolite magisterskie dają Ci taką możliwość;

Ogromne możliwości zatrudnienia dla absolwentów Prawa w administracji

Ukończenie studiów Prawo w administracji daje wiele możliwości rozwoju dalszej ścieżki zawodowej nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Absolwenci tej specjalizacji nabywają wszechstronną wiedzę i umiejętności, które mają zastosowanie w działalności każdej instytucji i firmy niezależnie od branży. 

Liczba ofert zatrudnienia w branży prawniczej z roku na rok wzrasta, często gwałtownie, nawet o 32% więcej niż przed rokiem (2022), co potwierdza raport opublikowany przez firmę doradczą Grant Thornton. Znajomość prawa i administracji we współczesnym świecie pełnym dynamicznych zmian w ustawach i rozporządzeniach, a także rozwoju e-administracji – to kompetencje poszukiwane na rynku pracy. Już dziś rozpocznij studia na WSKZ, zdobądź specjalistyczne umiejętności i zadbaj o swoją przyszłą karierę.

Wybierz WSKZ i zyskaj europejski poziom wykształcenia

Studia na naszej Uczelni zapewniają naszym studentom wszechstronny rozwój kompetencji, dzięki czemu idealnie odpowiadają na rosnące potrzeby rynku pracy nie tylko polskiego, ale i zagranicznego. Nasza uczelnia zatrudnia wykwalifikowanych wykładowców z całego świata, którzy przygotowali dla Ciebie ciekawe materiały dydaktyczne i niezbędne pomoce naukowe.

Podczas studiów uzyskasz niezbędną liczbę punktów ECTS, otrzymasz tytuł magistra  prawa, który jest niezbędny do podjęcia pracy w każdym zawodzie prawniczym, oraz zdobędziesz kwalifikacje zgodne z VII poziomem w Polskiej Ramie Kwalifikacji. Wybierz studia na WSKZ i zostań prawnikiem!

Studia realizowane są zgodnie z wymogami określonymi w Rozporządzeniu Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 27 września 2018 r. w sprawie studiów (Dz. U. z 2021 r. poz. 661, z późn. zm). Istnieje również możliwość realizacji studiów w oparciu o przepisy art. 85 ust. 1 pkt 2 Ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce, Dz. U. 2018 poz. 1668".
W związku z powyższym nasza uczelnia oferuje możliwość studiowania z wykorzystaniem metody kształcenia online. Jest to alternatywna forma nauki, do tej realizowanej w całości w siedzibie Uczelni.


Pobierz program studiów  

| Pobierz harmonogram płatności