Więcej na temat studiów znajdziesz na stronie kierunku Employer branding.
Liczba przedsiębiorstw z każdej branży rośnie w oszałamiającym tempie. Firmy prześcigają się na danych rynkach niższą ceną, wyższym standardem świadczonych usług i innymi aspektami, które mogą wyróżnić ją na tle konkurencji. W ostatnim czasie ogromną rolę odgrywa także wizerunek firmy, dający im wiele możliwości komunikacji ze światem zewnętrznym, w tym do przyszłych pracowników danej organizacji. Z uwagi na coraz większą świadomość i wzrost znaczenia w tym zakresie, zapotrzebowanie na osoby odpowiedzialne za tworzenie spójnego oraz pozytywnego wizerunku stale rośnie, czyniąc Studia podyplomowe Employer branding niezwykle perspektywicznymi.
Czym jest Employer branding?
Warto na samym początku wyjaśnić termin Employer branding. Z języka angielskiego oznacza to budowanie marki pracodawcy. Jest to szeroko zakrojona działalność firmy, której celem jest tworzenie wizerunku pożądanego pracodawcy. Employer branding za główne zadanie stawia budowę pozytywnego i spójnego wizerunku firmy jako pracodawcy w ocenie klientów, partnerów biznesowych, przyszłych i aktualnych pracowników. To dość nowe zjawisko, które pojawiło się w 2001 roku za sprawą firmy McKinsey. Wyróżnia się Employer branding wewnętrzny – skierowany do aktualnych pracowników oraz Employer branding zewnętrzny – działania kierowane do osób, które dopiero będą zasilać szeregi firmy.
Studia podyplomowe Employer branding to kierunek, który umożliwia rozwój w tej dziedzinie zarówno osobom już związanym z branżą, jak i pracownikom zupełnie innych dziedzin. Na studia podyplomowe na WSKZ zapisać się mogą wszyscy chętni absolwenci szkół wyższych – niezależnie od ukończonego wcześniej kierunku studiów. Ogromną zaletą jest forma samokształcenia przez Internet – oznacza to, że program studiów Employer branding może być zrealizowany w całości w zaciszu domowego biura.
Studia podyplomowe online
Proces nauczania odbywa się za pośrednictwem bardzo przejrzystej i łatwej w obsłudze platformie e-learningowej. To właśnie na niej umieszczane są niezbędne materiały dydaktyczne, z którymi zapoznają się słuchacze, aby ukończyć dany temat. Absolwenci otrzymują nie tylko przepustkę do wielu perspektywicznych i dobrze opłacanych miejsc pracy, lecz przede wszystkim udokumentowane ukończenie studiów podyplomowych w postaci świadectwa. Jest ono zgodne ze wzorem MNiSW i nie widnieje na nim informacja o wybranym trybie nauki. Oznacza to, że jest równorzędne z ukończeniem studiów w klasycznej, stacjonarnej formie.
Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego to gwarancja najwyżej jakości. Uczelnia od 20 lat dba o przestrzeganie wszelkich norm i standardów, co zaowocowało przyznaniem w 2019 certyfikatu ISO.