Zaktualizowano dnia 22 lipca 2021
Więcej na temat studiów znajdziesz na stronie kierunku Prawo dla nieprawników.
Pracujesz w dziale administracji, ale wciąż szukasz informacji w kodeksach prawa? A może chcesz wprowadzić na rynek nowy produkt i szykujesz dla niego kampanię? To wymaga od Ciebie, abyś sprawdził, czy taki przekaz jej nie zaszkodzi i nie sprowadzi na Ciebie pozwów? Możesz się zastanawiać nad tym, czy jest jakieś rozwiązanie, aby zdobyć wiedzę prawną, bez studiowania na studiach jednolitych magisterskich.
Dużo osób codziennie pracuje z dokumentami, umowami, a nawet musi sprawdzać normy i zapisy z ustaw, a wcale nie jest prawnikiem. Odpowiedzią na Twoje potrzeby są Prawo dla nieprawników kwalifikacje, które możesz uzyskać przez studia podyplomowe w Wyższej Szkole Kształcenia Zawodowego.
Prawo dla nieprawników kwalifikacje – podstawowe uprawnienia dla każdego
Studiując prawo dla nieprawników, masz możliwość zdobyć podstawową wiedzę z zakresu prawa i poruszać się sprawnie w gąszczu przepisów prawa. Oczywiście po studiach podyplomowych nie uzyskasz tytułu prawnika, jednak pomogą Ci one uzyskać taki zakres wiedzy, aby radzić sobie z tematyką prawną samodzielnie. Szczególnie w zakresie działania administracji. Studia w Wyższej Szkole Kształcenia Zawodowego to świetnie rozwiązanie, gdy potrzebujesz aktualnej wiedzy i kwalifikacji. Możesz zapisać się nawet dzisiaj, ponieważ rekrutacja jest wciąż otwarta.
Wiele osób wybiera tę WSKZ, ponieważ można się tu kształcić online. Studia przez Internet to świetna możliwość rozwoju swoich kompetencji zawodowych. Z racji tego, że Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego spełnia wymagania stawiane przez MNiSW, możesz liczyć na wykształcenie wysokiej jakości. I to pomimo, że forma nauki jest bardzo przystępna.
Czego możesz nauczyć się na podyplomówce z prawa dla nieprawników?
Program studiów obejmuje zagadnienia, które są potrzebne każdemu pracownikowi. Dowiesz się więc jak sporządzać i sprawdzać pod kątem poprawności różne rodzaje umów. Nauczysz się jakie są prawne sposoby zabezpieczenia umów. Ale i możesz po prostu nauczyć się jak szukać informacji, które zapisane są w danym kodeksie, a potem ich użyć.
Wbrew pozorom wielu osobom taka wiedza w codziennej pracy się przydaje. Niezależnie od branży, a nawet zajmowanego stanowiska w pracy, dobrze jest wiedzieć, jak funkcjonuje system prawny i skąd czerpać informacje o nowelizacjach aktów prawnych i samych ich zapisach. Nieznajomość prawa nie zwalnia nas z obowiązku przestrzegania go. A tym bardziej, gdy chodzi o funkcjonowanie całego przedsiębiorstwa, trzeba doskonale się na nim znać.