Zamrażamy niskie ceny! 50% rabatu na studia podyplomowe

studia podyplomowe promocja

Luty może stanowić doskonałą okazję do skoncentrowania się na rozwoju osobistym i zawodowym poprzez naukę. Szczególnie na początku roku, który często wiąże się z postanowieniami i nowymi celami. Niech Twój zapał nie topnieje, bo właśnie zamroziliśmy dla Ciebie niskie ceny i mamy dla Ciebie 50% rabat na studia podyplomowe. W dalszej części artykułu dowiesz się, kto i jak może skorzystać z promocji, a także, dlaczego warto się na nią zdecydować.

Promocja na studia podyplomowe – jak z niej skorzystać?

Czekanie z rozpoczęciem studiów może prowadzić do nawyku odkładania nauki na później, dlatego warto zdecydować się na kształcenie już teraz, a u nas jest to możliwe! Po dokonaniu pełnej rekrutacji możesz dołączyć do aktualnie prowadzonych grup i otrzymać dyplom kilka miesięcy szybciej

Oszczędność czasu to nie wszystko! Twój portfel również odczuje ulgę, ponieważ zamrażamy niskie ceny: przygotowaliśmy dla Ciebie 50% rabatu na zakup kolejnych, tańszych studiów podyplomowych

Jak skorzystać z promocji?

  1. Wybierz swój pierwszy kierunek studiów podyplomowych z naszej oferty: tutaj
  2. Zapisz się na niego i dokonaj opłaty.
  3. Wybierz kolejny kierunek! Opłacając go w trakcie trwania promocji, automatycznie uzyskasz na niego rabat 50%.
studia podyplomowe promocja

Dlaczego warto studiować na WSKZ?

Studia podyplomowe online to coraz popularniejsza forma edukacji, pomagająca zwiększać kompetencje. W Wyższej Szkole Kształcenia Zawodowego wiemy, że posiadanie solidnego wykształcenia wpływa na przewagę konkurencyjną na rynku pracy. Co więcej, na bieżąco dostosowujemy naszą ofertę do zmieniających się oczekiwań i preferencji studentów, nie tracąc na jakości kształcenia.

Studia podyplomowe – Twoim kluczem do sukcesu zawodowego

Od lat dbamy o to, by oferowane przez naszą Uczelnię studia podyplomowe były dopasowane do aktualnych potrzeb rynku pracy. Niezależnie, czy planujesz zdobyć dodatkowe kwalifikacje, czy podnieść poziom już posiadanej wiedzy, nowe umiejętności zawsze przekładają się na większe szanse na osiągnięcie sukcesu zawodowego. Ponadto szeroka oferta studiów podyplomowych – w tym kierunków pedagogicznych – daje możliwość wyboru ścieżki edukacyjnej, która najlepiej odpowiada indywidualnym celom i preferencjom.

Zamrażamy niskie ceny – poznaj szczegóły promocji -50% na kolejny kierunek studiów podyplomowych

Wybierz wysoką jakość nauki

Utrzymanie odpowiedniego standardu nauczania jest dla nas bardzo istotne, dlatego naszą kadrę dydaktyczną tworzą wykładowcy będący specjalistami w swojej dziedzinie. Dodatkowo oferowane przez nas programy dydaktyczne studiów podyplomowych opracowane są na podstawie aktualnych rozporządzeń. Ale to nie wszystko! Wysoką jakość kształcenia na naszej Uczelni potwierdza certyfikat ISO 9001:2015.

Studiujesz tak, jak chcesz

Nie musisz rezygnować ze swojego czasu wolnego, a także martwić się o to, jak połączysz naukę z innymi obowiązkami. Wybierając studia podyplomowe online, możesz realizować kształcenie z dowolnego miejsca i o dowolnej porze, co ułatwia elastyczne zarządzanie czasem. Warto dodać, że student może dostosować tempo nauki do swoich możliwości i zobowiązań, co sprzyja lepszemu przyswajaniu wiedzy. Jest to możliwe dzięki nauce wykorzystującej nowoczesną platformę dydaktyczną, która umożliwia naukę za pomocą metod i technik kształcenia na odległość. 

Kto może skorzystać z promocji -50% na studia podyplomowe?

Z promocji -50% na kolejne studia podyplomowe mogą skorzystać zarówno nowe osoby, jak i aktualni słuchacze i absolwenci WSKZ – drzwi do nauki są otwarte dla każdego, kto chce się uczyć. Jednak należy pamiętać, że niezbędne w tym celu jest zapisanie się na studia podyplomowe i opłacenie co najmniej jednego kierunku zgodnie z warunkami określonymi w regulaminie.

Promocja dla nowych słuchaczy

Chcesz podnieść swoje kwalifikacje zawodowe i stać się bardziej wszechstronnym profesjonalistą, ale nie byłeś wcześniej słuchaczem WSKZ? Ta promocja jest dla Ciebie! Przy zakupie dwóch kierunków obniżamy cenę tańszego z nich o 50%. Zaufaj Uczelni z ponad 20-letnim doświadczeniem i podwój swoje szanse na rozwój.

Promocja dla aktualnych słuchaczy i absolwentów

Znasz już nasze studia podyplomowe i masz ochotę na więcej? Zarówno byli, jak i obecni słuchacze otrzymują od nas 50% rabatu na zakup kolejnych, tańszych studiów podyplomowych. Kontynuowanie nauki umożliwi Ci zdobycie kompetencji prowadzące do  poszerzenia horyzontów życiowych, rozwoju kariery, a nawet rozpoczęcia nowej ścieżki zawodowe! 

Czy promocja jest ograniczona czasowo?

Właśnie teraz możesz podjąć decyzję, która wpłynie pozytywnie na Twoją przyszłość. To dobry moment, by skorzystać z naszej promocji, ponieważ zmrożone ceny na studia podyplomowe będą dostępne tylko przez określony czas. Dokonaj pełnej rejestracji i zainwestuj w swój rozwój, maksymalizując zyski przy minimalnych kosztach.