50% rabatu na studia licencjackie i podyplomowe

Her image Black Weeks

Co warto kupić w Black Friday? Jedni zaplanują zakup najnowszego smartphone iphone 15, drudzy kolejnych butów do biegania adidas, inni zapasu kosmetyków do makijażu. A Ty możesz być mądrzejszy. Dosłownie! Sprawdź, jakie promocje przygotowaliśmy dla Ciebie z okazji BLACK WEEKS. Skorzystaj z rabatu 50% i zainwestuj w siebie!

Którą promocję BLACK WEEKS wybierzesz?

Jeśli czytasz ten artykuł, prawdopodobnie chcesz się rozwijać – szukasz własnej drogi zawodowej, marzysz o awansie lub zamierzasz zdobyć wyższe wykształcenie. Uwzględniamy te potrzeby już od ponad 20 lat! Teraz postanowiliśmy sprawić, by oferta była jeszcze atrakcyjniejsza. BLACK WEEKS 2023 to okazja, by przekonać się, jak wygodne, przyjazne i efektywne może być poszerzanie swojej wiedzy i zdobywanie nowych kwalifikacji. Mamy dla Ciebie -50% na pierwszy rok studiów licencjackich lub -50% na kolejny kierunek studiów podyplomowych.

Wybierz, z której promocji chcesz skorzystać i rozpocznij naukę! Pamiętaj, że zapisując się dziś, zdążysz dołączyć do aktualnie trwającego semestru. Ponad 600 najlepszych wykładowców już czeka właśnie na Ciebie!

Black Weeks na studia-online.pl

Black Weeks 2023. Promocja na studia licencjackie  -50%

Pierwsza okazja, jaką mamy dla Ciebie w ramach Black Weeks, to -50% na pierwszy rok studiów licencjackich. Dzięki niej możesz rozpocząć kształcenie na preferencyjnych warunkach, a zaoszczędzoną kwotę przeznaczyć na inne ważne (lub mniej ważne) aspekty życia studenckiego. Możesz wybrać dowolne studia z naszej oferty:

 • Administrację,
 • Pedagogikę,
 • Logistykę,
 • Bezpieczeństwo wewnętrzne,
 • Kryminologię,
 • Finanse i rachunkowość,
 • Prawo w biznesie,
 • Zamówienia publiczne,
 • Cyberbezpieczeństwo,
 • Zarządzanie kryzysowe,
 • Turystykę i rekreację,
 • Zarządzanie zasobami ludzkimi (HR),
 • Socjologię,
 • Media i marketing z komunikacją wizerunkową,
 • Stosunki międzynarodowe,
 • Gospodarkę przestrzenną,
 • Resocjalizację z elementami socjoterapii.

Bez względu na to, jaką formę płatności wybierzesz (roczną, semestralną czy czesne), opłata za pierwszy rok studiów będzie niższa o 50%!

Dlaczego warto wybrać nasze studia licencjackie?

Sam organizujesz swoje studia

Korzyści z wyboru naszych studiów licencjackich to nie tylko promocyjna opłata za pierwszy rok. To także nowoczesna forma nauki z wykorzystaniem metod i technik kształcenia online. W przypadku nieobecności, wszystkie materiały są udostępniane na indywidualnym koncie studenta i dostępne 24 godziny na dobę.

Wybierasz jakość

Naszą kadrę dydaktyczną tworzy już ponad 600 wykładowców: teoretyków i praktyków – w tym z topowych, światowych uczelni, którzy przygotują Cię do egzaminów i przyszłej pracy w zawodzie. Możesz być spokojny o jakość nauczania – spełniamy wszystkie wymagania a potwierdzeniem tego jest certyfikat ISO 9001:2015.

Oszczędzasz jeszcze więcej

Oprócz standardowej, jednorazowej opłaty administracyjnej przed rozpoczęciem studiów, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów: za wydanie dyplomu, legitymacji, dodatkowy egzamin czy inne formalności. Dbamy o Twoją edukację i portfel.

Zasady promocji -50% na I rok studiów licencjackich

Kto może skorzystać z promocji -50%? Każdy, kto po raz pierwszy chce rozpocząć studia licencjackie na naszej Uczelni, czyli osoba, która:
– nie posiada jeszcze konta na naszej platformie e-learningowej,
– ma konto, ale realizuje u nas studia podyplomowe lub magisterskie (czyli studia inne niż licencjackie),
– ma konto, wybrała już studia licencjackie, ale jeszcze ich nie opłaciła.

Pamiętaj. Z promocji -50% na pierwszy rok studiów licencjackich możesz skorzystać tylko raz. I tylko teraz! To co? Gotowy? Zapisz się na studia licencjackie 50% taniej!

Black Weeks 2023. Promocja na studia podyplomowe -50%

Czy wiesz, że u nas możesz studiować kilka kierunków równolegle? To dlatego, że w razie nieobecności wszystkie materiały na platformie e-learningowej są dostępne dla Ciebie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Dzięki temu, słuchając wykładu na jednym kierunku, nie tracisz tej możliwości kolejnym. Sam decydujesz o tym, jak planować naukę poszczególnych przedmiotów.

Dlatego naszą drugą promocję dedykujemy osobom, które skończyły już studia, ale chcą dokształcać się dalej na więcej niż jednym kierunku. Jesteś jedną z tych ambitnych osób? W naszej ofercie znajdziesz liczne kierunki studiów podyplomowych z 15 pożądanych na rynku kategorii, a każdy z nich da Ci zarówno niezbędne kwalifikacje, jak i przyjemność ze zdobywania wiedzy w wygodny i nowoczesny sposób.

Promocja dla nowych słuchaczy

Marzysz o awansie? Chcesz rozpocząć działalność? A może obecna praca przestała Cię satysfakcjonować i myślisz o zmianie branży? Zrób pierwszy krok i jeszcze dziś zapisz się na studia podyplomowe korzystając z rabatu. Wybierz kierunki, które najlepiej pomogą Ci znów cieszyć się życiem zawodowym, a za kolejny zapłacisz 50% mniej.

Promocja dla obecnych słuchaczy

Jeśli jesteś już słuchaczem studiów podyplomowych na naszej Uczelni, ta promocja jest również dla Ciebie. Wybierz kolejny kierunek i skorzystaj ze zniżki 50%. To świetna okazja, by uzupełnić wiedzę w Twojej dziedzinie lub spróbować nauki czegoś zupełnie nowego, wybierając kierunek z dowolnej kategorii na naszej stronie.

Zasady promocji -50% na kolejny kierunek studiów podyplomowych

 1. Promocja jest skierowana do osób, które są już zarejestrowane w czasie trwania promocji i opłaciły przynajmniej jeden kierunek studiów podyplomowych. Kolejny kierunek (objęty promocją) musi być tańszy.
 2. Jeśli obecny słuchacz ma więcej niż jeden kierunek na swoim koncie, kierunek objęty promocją musi być tańszy od najdroższego z posiadanych kierunków.
 3. Kierunki mogą być z różnych kategorii.
 4. Z promocji -50% na studia podyplomowe można skorzystać tylko raz, ale można ją połączyć z promocją -50% na studia licencjackie.

Black Weeks 2023 – wybierz mądrze!

W tym roku na BLACK WEEKS zainwestuj w swoje wykształcenie i rozwiń się zawodowo: zdobądź awans lub lepiej płatną pracę. A wtedy nie będziesz potrzebował żadnych promocji, żeby kupić nowy sprzęt, buty czy kosmetyki.

Więcej informacji o kierunkach studiów i programach nauczania znajdziesz w zakładkach Studia Licencjackie i Studia Podyplomowe. Spiesz się jednak z decyzją, nasza promocja nie będzie trwała długo…

Black Weeks na studia-online.pl