Zarządzanie - studia licencjackie

Cena: 489 zł (czesne)
Liczba wpłat: 30
Liczba semestrów: 6
Lata nauki: 3

Pamiętaj, że istnieje możliwość wyboru płatności semestralnej bądź jednorazowej

Rekrutacja otwarta

< powrót do oferty

Wybierz studia licencjackie na kierunku Zarządzanie i zainwestuj w swoją przyszłość. Naucz się zarządzać organizacjami oraz projektami z wykorzystaniem nowoczesnych technik i narzędzi - podczas kształcenia nabędziesz kluczowych umiejętności, które pozwolą Ci efektywnie dzielić się wiedzą i doświadczeniem z zespołem, przyczyniając się do osiągania celów strategicznych w organizacji.

W trakcie studiów zostaniesz wyposażony w zestaw niezbędnych umiejętności oraz kompetencji z zakresu zarządzania, co umożliwi Ci podejmowanie świadomych i efektywnych decyzji biznesowych. Nauczysz się również prowadzić współpracowników przez złożone procesy i projekty, które są kluczem do sukcesu każdej nowoczesnej firmy.

Zarządzanie to także zrozumienie zachowań konsumentów 

Studia licencjackie na kierunku Zarządzanie otwierają drzwi do świata analizy preferencji i zachowań klientów, co jest niezbędne do tworzenia skutecznych strategii marketingowych. Pozyskana wiedza umożliwia firmom doskonałe dostosowanie produktów i usług do dynamicznie zmieniających się potrzeb rynku. Jest to bardzo ważna umiejętność, która pozwala skutecznie rozwijać się współczesnym przedsiębiorstwom. Wybierz studia licencjackie Zarządzanie i naucz się prognozować trendy konsumenckie.

Czego możesz się spodziewać podczas studiów Zarządzanie?

 • rozwiniesz umiejętność analizowania, planowania i realizowania strategii biznesowych;

 • nauczysz się interpretować dane finansowe, zarządzać budżetami oraz podejmować strategiczne decyzje wspierające cele biznesowe;

 • nabędziesz umiejętność zarządzania zmianami, efektywnej komunikacji oraz prowadzenia mediacji i negocjacji;

 • poznasz metody organizacji, nadzoru i oceny projektów;

 • opanujesz umiejętności niezbędne do motywowania zespołów i zarządzania pracownikami;

 • zdobędziesz wiedzę i umiejętności w zakresie kreowania strategii marketingowych, realizacji kampanii promocyjnych oraz budowania długotrwałych relacji z klientami.

Jako absolwent studiów Zarządzanie będziesz mógł zdobyć zatrudnienie m.in. w:

 • działach HR w korporacjach jako specjalista ds. rekrutacji czy HR Business Partner;

 • startupach w charakterze specjalisty ds. zarządzania zasobami ludzkimi lub menadżera produktu;

 • małych i średnich przedsiębiorstwach wielobranżowych jako kierownik ds. rozwoju, menadżer operacji, specjalista ds. relacji z klientami;

 • instytucjach publicznych na stanowisku kierowniku projektu czy dyrektora departamentu;

 • organizacjach non-profit jako koordynator ds. programów lub kierownik ds. rozwoju.

Ponadto możesz założyć własną działalność doradczą i konsultacyjną lub zajmować stanowiska liderskie, kierownicze i menedżerskie.

Dlaczego warto wybrać WSKZ?

 • zyskujesz dostęp do ciekawych i na bieżąco aktualizowanych materiałów dydaktycznych i niezbędnych pomocy naukowych;

 • korzystasz z wiedzy i umiejętności doświadczonych wykładowców i praktyków z Polski i zagranicy;

 • dbamy o wysoką jakość nauczania oraz skuteczność naszych metod, co potwierdzają liczne certyfikaty, w tym ISO 9001:2015; 

 • otrzymasz legitymację studencką, która uprawni Cię do atrakcyjnych zniżek;

 • zdobędziesz tytuł licencjata i dyplom honorowany także w innych krajach. 

Wysokie zapotrzebowanie i wszechstronne perspektywy

Studia licencjackie Zarządzanie mogą znacząco rozwinąć Twój przywódczy potencjał i przygotować Cię do pracy w różnorodnych środowiskach, co zwiększa Twoje szanse na zatrudnienie w dynamicznie rozwijających się sektorach. Według prognoz zatrudnienia w pierwszym kwartale 2024 roku, sektory takie jak: energetyka (30%), dobra konsumpcyjne i usługi (21%) oraz transport, logistyka i motoryzacja (21%) wykazują znaczne intencje zatrudnienia​ (źródło: Careers in Poland)​. To wskazuje, że role zarządcze w tych obszarach mogą oferować wiele obiecujących możliwości dla absolwentów studiów zarządzania, którzy będą mogli wykorzystać swoje umiejętności w praktyce, przyczyniając się do wzrostu i wprowadzania innowacji w tych branżach.

Wybierz studia licencjackie w WSKZ

Studia licencjackie Zarządzanie zostały zaprojektowane tak, by umożliwić studentom przyswajanie wiedzy w ciekawy i nowoczesny sposób. Nasi specjaliści przygotowali interesujące wykłady i materiały dydaktyczne, a także niezbędne narzędzia naukowe. Wybierając Wyższą Szkołę Kształcenia Zawodowego, zdobędziesz wymaganą liczbę punktów ECTS, uzyskasz tytuł licencjata oraz spełnisz kryteria VI poziomu w Polskiej Ramie Kwalifikacji, co da Ci możliwość kontynuacji nauki również za granicą.

Studia realizowane są zgodnie z wymogami określonymi w Rozporządzeniu Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 27 września 2018 r. w sprawie studiów (Dz. U. z 2021 r. poz. 661, z późn. zm). Istnieje również możliwość realizacji studiów w oparciu o przepisy art. 85 ust. 1 pkt 2 w zw. z art. 75 ust. 1 Ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (Dz. U. z 2018 r. poz. 1668, z późn. zm).

W związku z powyższym nasza uczelnia oferuje możliwość studiowania z wykorzystaniem metody kształcenia online. Jest to alternatywna forma nauki, do tej realizowanej w całości w siedzibie Uczelni.


| Pobierz program studiów

| Pobierz harmonogram płatności