Obsługa biznesu Studia jednolite magisterskie na kierunku Prawo

Cena: 299 zł (czesne)

Liczba wpłat: 50
Liczba semestrów: 10
Lata nauki: 5

Pamiętaj, że istnieje możliwość wyboru płatności semestralnej bądź jednorazowej

Rekrutacja otwarta

< powrót do oferty

Zostań prawnikiem, którego potrzebują przedsiębiorcy. Naucz się efektywnie stosować przepisy handlowe, chronić firmy przed zagrożeniami i wspierać je w rozwoju, a także prowadzić negocjacje oraz zabezpieczać wierzytelności.

Wybierając Obsługę biznesu, zdobędziesz kompletną wiedzę prawniczą i unikalne kompetencje z zakresu przedsiębiorczości. To pierwszy krok do kariery w charakterze prawnika zatrudnionego wewnątrz firmy lub w kancelarii specjalizującej się w sprawach gospodarczych i handlowych. W czasach płynnie zmieniającej się rzeczywistości, mającej odzwierciedlenie w licznych nowelizacjach przepisów, praktycznie nie ma podmiotów gospodarczych, które nie potrzebowałyby obsługi prawnej. Porady podatkowe, zakładanie spółek, zawieranie umów, regularne audyty i ocena ryzyka: to kilka obszarów, w których możesz stać się niezastąpionym specjalistą dzięki studiom Obsługa biznesu.

Nowoczesny sposób na opłacalną karierę

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej lub spółki jest zajęciem pełnym wyzwań i pochłaniającym całą uwagę przedsiębiorców. Jako prawnik po studiach Obsługa biznesu będziesz realnie pomagał właścicielom małych i dużych biznesów. Będąc osobą wykształconą w wąskiej specjalizacji, staniesz się istotnym wsparciem w zadaniach z zakresu prawa, podatków i bezpieczeństwa. To z dużym prawdopodobieństwem przełoży się na wysokie zarobki i stabilizację zawodową.

Podejmując studia w Wyższej Szkole Kształcenia Zawodowego, zdobędziesz specjalistyczną wiedzę, którą wykorzystasz w praktyce. Pomogą Ci w tym innowacyjne narzędzia dydaktyczne dostępne na naszej platformie e-learningowej, dzięki którym będziesz przygotowany do podjęcia zatrudnienia w nowoczesnym, cyfrowym środowisku pracy. Solidna podstawa programowa pomoże Ci zrozumieć polski system prawny i przygotować się do egzaminu na dowolną aplikację prawniczą, a przedmioty specjalistyczne pozwolą Ci zdobyć przewagę konkurencyjną nawet na rynku międzynarodowym.

Czego nauczysz się, studiując Obsługę biznesu?

Poznasz najważniejsze gałęzie prawa polskiego i unijnego, a w szczególności:

 • zrozumiesz zawiłości prawa podatkowego;
 • opanujesz prawo gospodarcze i handlowe;
 • poznasz reguły postępowania cywilnego i administracyjnego;
 • nauczysz się interpretować przepisy prawa pracy i ubezpieczeń społecznych;
 • dowiesz się, na czym polega prawo zamówień publicznych;
 • rozwiniesz kompetencje menadżerskie, w tym zarządzanie ryzykiem w biznesie;
 • poznasz podstawy organizacji i funkcjonowania przedsiębiorstw;
 • zrozumiesz rolę prawnika w handlu elektronicznym i e-biznesie.

Ukończenie studiów Obsługa biznesu daje możliwość rozpoczęcia kariery m.in. w:

 • dużych korporacjach i mniejszych firmach jako specjalista zatrudniony wewnątrz organizacji;
 • kancelariach prawnych specjalizujących się w obsługiwaniu przedsiębiorców i spółek;
 • firmach doradczych;
 • organizacjach pozarządowych;
 • instytucjach publicznych zajmujących się przedsiębiorczością i współpracą z biznesem.

Dlaczego warto wybrać studia w Wyższej Szkole Kształcenia Zawodowego?

 • zdobędziesz wiedzę i umiejętności niezbędne do pracy w nowoczesnym środowisku;
 • skorzystasz z wiedzy i kompetencji wykładowców, zarówno teoretyków, jak i praktyków – w tym z prestiżowych, zagranicznych uczelni.
 • jakość nauczania w WSKZ potwierdzają liczne certyfikaty, w tym m.in. ISO 9001:2015.
 • otrzymasz legitymację studencką, która uprawni Cię do wielu zniżek.
 • na koniec studiów otrzymasz tytuł magistra prawa potwierdzony dyplomem zgodnym ze standardami Unii Europejskiej.
 • ukończenie jednolitych studiów magisterskich jest niezbędne, by zostać prawnikiem, adwokatem, radcą prawnym, prokuratorem, notariuszem, sędzią lub komornikiem. Studia Obsługa biznesu, będące specjalnością w obrębie kierunku Prawo jednolite magisterskie, dają Ci taką możliwość. Tok nauczania od 3 semestru przewiduje w programie studiów realizację przedmiotów specjalnościowych w ramach wybranego modułu specjalnościowego: Obsługa biznesu.


Obsługa biznesu, czyli sposób na pewną przyszłość

Punktów styku biznesu z prawem jest mnóstwo – począwszy od wniosków dotyczących założenia działalności czy otwarcia nowego oddziału firmy, przez zatrudnianie pracowników i wdrażanie do obrotu nowych produktów lub usług, po spory z kontrahentami i postępowanie upadłościowe. Dlatego specjaliści z zakresu prawa, którzy rozumieją potrzeby przedsiębiorców, są tak doceniani na rynku pracy, co ma odzwierciedlenie zarówno w stabilnym zatrudnieniu, jak i wysokich wynagrodzeniach. Według raportu Grant Thornton, jednej z wiodących organizacji audytorsko-doradczych na świecie, pracodawcy najczęściej poszukują prawników właśnie na poziomie specjalistycznym: liczba tego rodzaju ofert wzrasta nawet o ponad 20% rok do roku. Wybierając studia Obsługa biznesu, zwiększasz swoje szanse na pewną i dobrze płatną pracę.

Studia jednolite magisterskie na WSKZ

Wybierając Obsługę biznesu w Wyższej Szkole Kształcenia Zawodowego, z łatwością połączysz naukę z życiem prywatnym i zawodowym. W trakcie 10 semestrów zbierzesz niezbędną liczbę punktów ECTS, a naukę zakończysz z tytułem magistra prawa, który jest niezbędny do podjęcia pracy w każdym zawodzie prawniczym. Uzyskane kwalifikacje będą zgodne z VII poziomem w PRK (Polskiej Ramie Kwalifikacji). Wybierz studia w WSKZ i przekonaj się, jak efektywnie można zdobywać wykształcenie.

Studia realizowane są zgodnie z wymogami określonymi w Rozporządzeniu Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 27 września 2018 r. w sprawie studiów (Dz. U. z 2021 r. poz. 661, z późn. zm). Istnieje również możliwość realizacji studiów w oparciu o przepisy art. 85 ust. 1 pkt 2 w zw. z art. 75 ust. 1 Ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (Dz. U. z 2018 r. poz. 1668, z późn. zm).
W związku z powyższym nasza uczelnia oferuje możliwość studiowania z wykorzystaniem metody kształcenia online. Jest to alternatywna forma nauki, do tej realizowanej w całości w siedzibie Uczelni.


| Pobierz program studiów

| Pobierz harmonogram płatności