Media i marketing z komunikacją wizerunkową Studia licencjackie na kierunku Administracja

Cena: 479 zł (czesne)

Liczba wpłat: 30
Liczba semestrów: 6
Lata nauki: 3

Pamiętaj, że istnieje możliwość wyboru płatności semestralnej bądź jednorazowej

Rekrutacja otwarta

< powrót do oferty
 Nie czekaj – zapisz się już dziś i rozpocznij naukę w aktualnie trwającym semestrze letnim!

Pamiętaj, że na wybranych studiach liczba miejsc może być ograniczona. O przyjęciu może decydować kolejność pełnej rejestracji, w tym dokonanie opłaty.

Poznaj najnowsze zagadnienia z zakresu marketingu i kreuj wizerunek marki, generując zaangażowanie klientów i ciągłe wzrosty sprzedaży! Wybierając Media i marketing z komunikacją wizerunkową na WSKZ, opanujesz nie tylko tradycyjne działania marketingowe, ale nauczysz się, jak skutecznie przenosić strategie na nowoczesne platformy internetowe. W toku nauki poznasz specyfikę digital marketing i nowych mediów oraz nauczysz się je wykorzystywać w komunikacji z klientem. W ramach programu wykształcisz kompetencje miękkie w zakresie myślenia kreatywnego, autoprezentacji czy komunikacji interpersonalnej, a dodatkowa wiedza z obszaru socjologii pozwoli Ci na przeprowadzanie spersonalizowanych badań i analiz rynku. 

Media i marketing z komunikacją wizerunkową to studia będące specjalnością w obrębie kierunku Administracja I stopnia. Tok nauczania w semestrach 4-6 przewiduje w programie studiów realizację przedmiotów specjalnościowych w ramach wybranego modułu specjalnościowego: Media i marketing z komunikacją wizerunkową Zostań specjalistą - połącz wiedzę i umiejętności zdobyte w trakcie studiów i wykorzystaj do pracy w branży kreatywnej, projektując nowoczesne rozwiązania. Kompetencje w zakresie komunikacji marketingowej będziesz mógł wykorzystać także do kształtowania swojego wizerunku, a co za tym idzie — budowania własnej kariery zawodowej w przyszłości. 

Licencjat Marketing - z nami to znacznie więcej kompetencji!

Aby utrzymać swoją pozycję na rynku, wyróżnić się na tle konkurencji i generować zyski, niezbędni są specjaliści od działań marketingowych, którzy zadbają o odpowiednią komunikację - także w świecie nowych mediów. Specjaliści, którzy będą budować wizerunek firmy i prowadzić wciągające kampanie, pozwalające na stały rozwój firmy i jej produktów. Dzięki naszej wyjątkowej kadrze wykładowców dowiesz się, jak profesjonalnie wykreować markę, która zapadnie konsumentom w pamięć.

Czego się nauczysz, wybierając Media i marketing z komunikacją wizerunkową?

 • poznasz najnowsze trendy w reklamie, mediach i brandingu; 

 • dowiesz się, jak prezentować siebie, firmę i produkt - poznasz zasady budowania i utrzymania pozytywnego wizerunku dla klientów, partnerów czy inwestorów;

 • odkryjesz najnowsze techniki i działania marketingowe - również z obszaru AI, które pozwolą Ci na skuteczne działania promocyjne; poznasz e-commerce, Big Data, content marketing czy działania CSR, PPC, MA oraz SEO;

 • rozwiniesz również umiejętności badawcze i analityczne - dowiesz się, jak konstruować badania rynku, jego potrzeb i oczekiwań, aby wykorzystać ich wyniki w planowaniu kampanii;

 • dowiesz się, jak opracowywać strategie marketingowe, zarządzać social mediami, tworzyć materiały reklamowe i organizować różnorodne eventy promujące.

Będziesz także przygotowany na prowadzenie własnej działalności, oferującej działania kreatywne i marketingowe.

Gdzie będziesz mógł wykorzystać swoją wiedzę marketingową?

 • w działach marketingu i promocji, a także działach PR i rozwoju w dowolnej branży, 

 • w agencjach reklamowych, brandingowych czy marketingowych,

 • w mediach - na portalach internetowych, w prasie, telewizji czy radio,

 • w agencjach social media czy działach e-marketingu,

 • w studiach fotograficznych i filmowych, start-upach,

 • w biurach prasowych i agencjach badawczych.

Dlaczego warto wybrać naszą Uczelnię?

 • zdobędziesz wiedzę i umiejętności niezbędne do pracy w branży kreatywnej;

 • poznasz specyfikę mediów oraz narzędzia do skutecznych działań marketingowych;

 • będziesz mógł równocześnie studiować i prowadzić inne aktywności;

 • wysoką jakość nauczania oraz skuteczność naszych metod potwierdzają liczne certyfikaty, w tym ISO 9001:2015; 

 • otrzymasz legitymację studencką, która uprawni Cię do wielu zniżek, a na zakończenie studiów - tytuł licencjata i dyplom honorowany również za granicą.

Media, marketing i PR - wszechstronny rozwój umiejętności poszukiwanych w każdej branży

Znać i rozumieć oczekiwania odbiorców - to potrzeba każdej działalności, związanej nie tylko ze sprzedażą. Budowanie marki, jej wizerunku w mediach i świadomości konsumenckiej to obecnie podstawa do kreowania wzrostu i rozwoju firmy. 

Marketing to niezbędny filar, budujący pozycję na rynku oraz zapewniający konkurencyjność jej produktom, dlatego też specjaliści z branży marketingowej są obecnie tak poszukiwani. Powstawanie nowych narzędzi, automatyzacja czy ogromny rozwój działań sieciowych wymaga profesjonalistów, którzy umiejętnie wykorzystują nowe media w działaniach promocyjnych, dopasowując się do potrzeb klienta. Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego umożliwia zdobycie wiedzy oraz umiejętności niezbędnych na każdym stanowisku związanym z marketingiem – prowadzonym zarówno w nowoczesnych, jak i tradycyjnych formach, dzięki czemu nasi absolwenci potrafią podejmować skuteczne działania promocyjne.

Wybierz studia licencjackie na WSKZ!

Studia I stopnia Media i marketing z komunikacją wizerunkową zapewniają naszym studentom wszechstronny rozwój osobisty, dzięki czemu idealnie odpowiadają oni na potrzeby rynku i branży kreatywnej. Studiując razem z nami, z łatwością zorganizujesz swoje życie również poza nauką. Podczas studiów zbierzesz niezbędną ilość punktów ECTS, otrzymasz tytuł licencjata oraz uzyskasz kwalifikacje zgodne z VI poziomem w Polskiej Ramie Kwalifikacji, co umożliwi kontynuację nauki również za granicą.

Z nami zyskujesz komfort nauczania i możliwość organizowania różnych aktywności na Twoich zasadach! To świetny wstęp do rozwoju kreatywności, skutecznego planowania i stałego podnoszenia swoich kompetencji - teraz wreszcie znajdziesz na to czas.

Studia realizowane są zgodnie z wymogami określonymi w Rozporządzeniu Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 27 września 2018 r. w sprawie studiów (Dz. U. z 2021 r. poz. 661, z późn. zm). Istnieje również możliwość realizacji studiów w oparciu o przepisy art. 85 ust. 1 pkt 2 w zw. z art. 75 ust. 1 Ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (Dz. U. z 2018 r. poz. 1668, z późn. zm).
W związku z powyższym nasza uczelnia oferuje możliwość studiowania z wykorzystaniem metody kształcenia online. Jest to alternatywna forma nauki, do tej realizowanej w całości w siedzibie Uczelni.


| Pobierz program studiów

| Pobierz harmonogram płatności