Finanse i rachunkowość - Studia magisterskie

Cena: 489 zł (czesne)

Liczba wpłat: 20
Liczba semestrów: 4
Lata nauki: 2

Pamiętaj, że istnieje możliwość wyboru płatności semestralnej bądź jednorazowej

Rekrutacja otwarta

< powrót do oferty

Studia magisterskie online - Finanse i rachunkowość

Studia magisterskie w dziedzinie finansów i rachunkowości stanowią niezwykle cenną ścieżkę edukacyjną, która przynosi liczne korzyści dla przyszłych absolwentów. Ta specjalizacja ma szczególne znaczenie w dzisiejszym dynamicznym środowisku biznesowym i gospodarczym, gdzie nieodzownym elementem są umiejętności związane z analizą finansową, zarządzaniem kapitałem oraz rachunkowością. Absolwenci studiów magisterskich z zakresu finansów i rachunkowości mają szeroki wachlarz możliwości zawodowych. Umiejętności zdobyte w trakcie tych studiów są niezwykle uniwersalne i cenione na różnych płaszczyznach biznesu, finansów i zarządzania. To na nich czeka zatrudnienie zarówno w korporacjach, przedsiębiorstwach, instytucjach finansowych i spółkach prywatnych jak i również organizacjach państwowych. “Finanse i rachunkowość” to studia będące specjalnością w obrębie kierunku Administracja.

Studia online z tytułem magistra

Studia magisterskie "Finanse i rachunkowość" otwierają drzwi do świata analizy finansowej, zarządzania kapitałem i strategii biznesowych. Nasz program studiów nie tylko kształci w obszarze technicznych aspektów finansów i rachunkowości, ale także rozwija zdolności analityczne, umiejętności komunikacyjne i etyczne, które są kluczowe w dzisiejszym zglobalizowanym i złożonym środowisku biznesowym. Dla tych, którzy cenią sobie wyzwania, możliwość podejmowania strategicznych decyzji oraz dynamiczne środowisko pracy, studia magisterskie z finansów i rachunkowości stanowią wyjątkową okazję do osobistego i zawodowego rozwoju.

Czego nauczysz się, wybierając studia magisterskie Finanse i rachunkowość?

 • sprawnie kierować finansami przedsiębiorstwa,
 • stosować prawo gospodarcze i podatkowe w praktyce,
 • analizować i interpretować dane statystyczne,
 • sporządzać strategię i plany, prognozy finansowe,
 • prowadzić księgowość i konstruować sprawozdania finansowe. 

Miejsca, w których możesz znaleźć pracę po studiach magisterskich Finanse i rachunkowość:

 • firmy ubezpieczeniowe,
 • biura rachunkowe,
 • firmy konsultingowe,
 • organy administracji państwowej, 
 • jednostki samorządowe, 
 • instytucje finansowe. 

Studia magisterskie finanse i rachunkowość przygotują Cię również do pracy jako niezależny przedsiębiorca lub konsultant. 

Dlaczego warto wybrać studia magisterskie Finanse i rachunkowość?:

 • Ekscytujący obszar pracy 
  Świat finansów i rachunkowości jest dynamiczny i wpływa na każdy aspekt biznesu i gospodarki. Studia te pozwolą ci zrozumieć, jakie mechanizmy kierują rynkami finansowymi, jak dokonywać trafnych analiz ekonomicznych oraz jak podejmować kluczowe decyzje finansowe.
 • Uniwersalne umiejętności 
  Umiejętności zdobyte na studiach “Finanse i rachunkowość” są wyjątkowo uniwersalne: niezależnie od tego, czy planujesz pracować w korporacji, sektorze publicznym czy jako przedsiębiorca, umiejętności finansowe i rachunkowe będą cię wspierać w podejmowaniu skutecznych decyzji.

 • Perspektywy kariery 
  Studia magisterskie w tej dziedzinie otwierają drzwi do różnorodnych ścieżek kariery. Możesz zostać analitykiem finansowym, audytorem, kontrolerem, doradcą podatkowym, menedżerem ds. inwestycji czy nawet wykładowcą akademickim.

Finanse i rachunkowość studia magisterskie online - korzyści 

Jeżeli chcesz studiować na nowoczesnej uczelni przy pomocy m.in. technik e-learningowych, zachęcamy do rekrutacji na studia magisterskie na studia-online.pl! Dowiedz się, jak może wyglądać edukacja w jej najlepszym wydaniu! Studia w tej formie pozwalają na rozwijanie swoich pasji oraz zdobywanie doświadczenia zawodowego jednocześnie. Formy kształcenia na odległość umożliwiają zaoszczędzenie dużej ilości czasu i pieniędzy. W toku nauczania uzyskasz 120 punktów ECTS. Studia realizowane są na poziomie VII Polskiej Ramie Kwalifikacji, dzięki czemu Twoje wykształcenie oraz tytuł naukowy będą uznawane w całej UE (dyplom ukończenia studiów drugiego stopnia oraz dyplom ukończenia jednolitych studiów magisterskich). Studia organizowane są przez Wyższą Szkołę Kształcenia Zawodowego we współpracy z Pomorską Szkołą Wyższą

Studia realizowane są zgodnie z wymogami określonymi w Rozporządzeniu Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 27 września 2018 r. w sprawie studiów (Dz. U. z 2021 r. poz. 661, z późn. zm). Istnieje również możliwość realizacji studiów w oparciu o przepisy art. 85 ust. 1 pkt 2 Ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce, Dz. U. 2018 poz. 1668".
W związku z powyższym nasza uczelnia oferuje możliwość studiowania z wykorzystaniem metody kształcenia online. Jest to alternatywna forma nauki, do tej realizowanej w całości w siedzibie Uczelni.


Pobierz program studiów 

| Pobierz harmonogram płatności