Analityk gry sportowej

Cena: 290 zł (czesne)

Liczba wpłat: 10
Liczba semestrów: 2

Pamiętaj, że istnieje możliwość wyboru płatności semestralnej bądź jednorazowej

Rekrutacja otwarta

Ocena słuchaczy: 193 opinii
9.0
< powrót do oferty

Kierunek studiów: Analityk gry sportowej


Rodzaj studiów: studia podyplomowe


Forma studiów: e-learning (online)


Czas trwania studiów: 2 semestry


Cel:

Celem kierunku jest lepsze zrozumienie gry, nabycie wiedzy i praktycznych umiejętności dotyczących poprawienia i analizy wyników sportowych, a co za tym idzie efektywności gry zarówno indywidualnej, jak i współdziałania w grze sportowej, przygotowanie słuchaczy do pracy jako analityk gry sportowej poprzez zapewnienie niezbędnej teoretycznej i praktycznej wiedzy, umiejętności i kompetencji społecznych do pełnienia tej roli.


Opis kierunku:

Analiza gry sportowej to obszar, w którym następuje ogromny wzrost. Praktycznie każdy profesjonalny klub i elitarny sportowiec zatrudnia analityka gry sportowej, który dostarcza im obiektywnych danych mających na celu poprawienie wyników sportowych przy jednoczesnym zmniejszeniu ryzyka obrażeń. Rola ta zazwyczaj obejmuje przygotowywanie raportów statystycznych, przygotowywanie określonych filmów, tj. ustalanie fragmentów, kodowanie meczów za pomocą oprogramowania do analizy wyników, identyfikowanie różnic między drużynami/graczami za pomocą analizy statystycznej itp.

Program kierunku rozwija wiedzę na temat analizy taktycznej, pomiaru skuteczności technicznej i analizy konkretnych technik w zakresie rzeczywistych wyników sportowych przy użyciu szeregu nowoczesnych technik i technologii. Ponadto umożliwia słuchaczom zapoznanie się z analizą behawioralną trenera i sportowców.


Adresaci:

Studia adresowane są do osób posiadających wykształcenie wyższe w tym w szczególności do osób pracujących w obszarze sportowym oraz do uczestników pragnących zdobyć wiedzę z zakresu analizy gry sportowej.

Pobierz program kierunku