Analityk gry sportowej


Cena:  250 zł (czesne)

 

Dziś 13% taniej 290 PLN


ilość wpłat: 102 semestry
Ocena słuchaczy:9.0
193 opinii

Pamiętaj, że istnieje możliwość wyboru płatności semestralnej bądź jednorazowej


Kierunek studiów: Analityk gry sportowej


Rodzaj studiów: studia podyplomowe


Forma studiów: e-learning (online)


Czas trwania studiów: 2 semestry


Cel:

Celem kierunku jest lepsze zrozumienie gry, nabycie wiedzy i praktycznych umiejętności dotyczących poprawienia i analizy wyników sportowych, a co za tym idzie efektywności gry zarówno indywidualnej, jak i współdziałania w grze sportowej, przygotowanie słuchaczy do pracy jako analityk gry sportowej poprzez zapewnienie niezbędnej teoretycznej i praktycznej wiedzy, umiejętności i kompetencji społecznych do pełnienia tej roli.


Opis kierunku:

Analiza gry sportowej to obszar, w którym następuje ogromny wzrost. Praktycznie każdy profesjonalny klub i elitarny sportowiec zatrudnia analityka gry sportowej, który dostarcza im obiektywnych danych mających na celu poprawienie wyników sportowych przy jednoczesnym zmniejszeniu ryzyka obrażeń. Rola ta zazwyczaj obejmuje przygotowywanie raportów statystycznych, przygotowywanie określonych filmów, tj. ustalanie fragmentów, kodowanie meczów za pomocą oprogramowania do analizy wyników, identyfikowanie różnic między drużynami/graczami za pomocą analizy statystycznej itp.

Program kierunku rozwija wiedzę na temat analizy taktycznej, pomiaru skuteczności technicznej i analizy konkretnych technik w zakresie rzeczywistych wyników sportowych przy użyciu szeregu nowoczesnych technik i technologii. Ponadto umożliwia słuchaczom zapoznanie się z analizą behawioralną trenera i sportowców.


Adresaci:

Studia adresowane są do osób posiadających wykształcenie wyższe w tym w szczególności do osób pracujących w obszarze sportowym oraz do uczestników pragnących zdobyć wiedzę z zakresu analizy gry sportowej.