dr Dorota Ackermann-Szulgit
dr Dorota Ackermann-Szulgit

Doktor nauk humanistycznych w zakresie psychologii. Specjalistka neuropsychologii i stosowanej psychologii społecznej. Absolwentka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

Wieloletni wykładowca akademicki, doświadczony dydaktyk, trener i czynny psycholog. Współpracowała z wieloma instytucjami, w tym: 10 Wojskowym Szpitalem Klinicznym z Polikliniką w Bydgoszczy, Zakładem Neuropsychologii i Genetyki Behawioralnej Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, Regionalnym Zespołem Opieki Paliatywnej Dom Sue Ryder w Bydgoszczy, Wojewódzką Stacją Pogotowia Ratunkowego w Bydgoszczy, Collegium Medicum im. L. Rydygiera w Bydgoszczy oraz Uniwersytetem Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Autorka artykułów, publikacji naukowych, poradników, szkoleń, wykładów i kursów. Prowadząca szkolenia dla firm oraz osób prywatnych z zakresu relacji interpersonalnych, pracy z klientem, negocjacji, neuropsychologii i psychologii. Stypendystka naukowa na Wydziale Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.